Dámske bicykle

Bicykle Bratislava - Dámske bicykle

Ste moderná žena, ktorá vyhľadáva zdravý spôsob života, ku ktorému neodmysliteľne patrí pohybová aktivita? Nemáte rada stiesnené priestory v miestnych fitkách a už vôbec nemusíte cvičiť spoločne s paničkami, na ktoré čaká v šatni ich psík?

Máme pre vás ideálne riešenie, ktorá sa volá dámsky bicykel. Áno, tento dopravný prostriedok skvele vyplní vaše voľné chvíle. Dostanete sa na čerstvý vzduch a tiež urobíte niečo pre svoju kondičku. Neexistuje lepšie cvičenie ako na čerstvom vzduchu ďaleko od mestského ruchu. Kúpte si aj vy dámsky bicykel a vyrazte na svoj prvý tohtoročný výlet do okolitej prírody pri Bratislave, alebo iba na hrádzu pri Dunaji.

Bezpečné dámske bicykle

Dámske bicykle sa od pánskych líšie predovšetkým konštrukciou rámu, v niektorých prípadoch aj v osadení najrôznejších komponentov. Rám damského bicykla je skonštruovaný tak, aby bolo nasadanie a zosadanie pohodlnejšie. Moderný dámsky bicykel spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť a pohodlnú jazdu. Časy starých bicyklov sú dávno preč. Teraz sa na trhu objavujú najrôznejšie modely, čím je zaručený presný výber, ktorý bude vyhovovať vašim individuálnym požiadavkám. Obľúbeným je dámsky bicykel city, ktorý je ponúka maximálnu bezpečnosť vďaka svojej konštrukcii a to všetko pri prijateľnej cene. Nikdy si svoj bicykel nevyberajte iba podľa ceny. Radšej si priplaťte o niekoľko desiatok eur viac. Ide o dlhodobú investíciu a pokiaľ chcete, aby vám váš dámsky bicykel robil radosť aj o niekoľko rokov, tak si kúpte kvalitný výrobok od renomovaného výrobcu v špecializovanej predajni bicyklov.