Firmy v Bratislave

Bicykle Bratislava - Firmy v Bratislave

Popri informáciách o bicykloch a predajniach bicykov v Bratislave Vám prinášame kontakty na firmy v Bratislave, či už kamenné predajne, služby alebo eshopy, ktoré ponúkajú osobný odber v Bratislave.

Masívny nábytok s predajňou v Bratislave

Firma AMANDARI prevádzkuje eshop a predajňu s nábytkom v Bratislave. V ponuke nájdete drevený nábytok z masívu. V eshope nájdete stoly, stoličky, postele, komody, skrine, knižnice ako aj nábytok na terasu alebo do detskej izby. Nábytok Bratislava ponúka osobný odber kúsok od obchodného centra Avion.

Predajňa svietidiel v Bratislave

Eshop so svietidlami s možnosťou osobného odberu objednaných svietidiel priamo v Bratislave. Predajňa svietidiel sa nachádza v Petržalke, neďaleko Ekonomickej univerzity. Eshop ponúka závesné svietidlá, LED svietidlá a lampy, svietidlá na osvetlenie schodov, svietidlá do detskej izby, kuchynské a kúpeľňové svietidlá. Ak zariaďujete svoje bývanie a ešte nemáte vyriešené osvetlenie, pozrite si ponuku eshopu s tisíckami svietidiel, určite si vyberiete.

Účtovníctvo Bratislava

Ak máte založenú firmu v Bratislave a okolí, potrebujete viesť učtovníctvo. Účtovníctvo Bratislava zabezečuje vedenie účtovníctva v Bratislave. Ponúka účtovné služby ako vedenie jednoduchého, vedenie podvojného účtovníctva. Okrem účtovnej agendy je samozrejmosťou poradenstvo a komunikácia s daňovým úradom, elektronické odosielanie tlačív do poisťovní.

Upratovanie firiem a domácností v Bratislave

Bratislavská firma pôsobiaca v oblasti upratovania. Mapeka s.r.o. zabezpečuje upratovanie firiem, upratovanie domácností, penziónov ako aj upratovanie hotelov v Bratislave a okolí. Niekoľkoročné skúsenosti s upratovacím servisom a certifikáty kvality z danej oblasti z tejto firmy robia stabilného a spoľahlivého partnera pre Váš biznis alebo domácnosť. Nechajte upratovanie na profesionálov a ušetrite čas na zaujímavejšie činnosti.