Skladacie bicykle

Bicykle Bratislava - Skladacie bicykle

V meste sa skladací bicykel stáva skvelou a elegantnou alternatívou dopravy. Môžete sa tak niekoľko zástavok pohodlne odviezť električkou alebo autobusom a následne skladací bicykel jednoducho rozložiť a pokračovať po ceste vlastným dopravným prostriedkom. Ide o revolučný hit, ktorý si prešiel dlhoročným vývojom a dnes oslavuje svoj veľký úspech.

Skladacie bicykle najnovšej generácie sú absolútnou senzáciou. Určite si spomeniete na nemotorné skladačky v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch. Aktuálne výrobky spĺňajú všetky požiadavky na jednoduché používanie.

Skladací bicykel si ľahko zoberiete so sebou na dovolenku

Ľudia sa často pýtajú a zaujímajú sa práve o tento produkt, z ktorého behom chvíľky vytvoríte skladný balík. Skladací bicykel je rýchlo zložený aj rozložený. Akonáhle si tento veľmi jednoduchý systém skladania osvojíte, budete tak schopný si svoj bicykel poskladať behom niekoľkých sekúnd. Hlavnou výhodou je možná pohodlná kombinácia s inými dopravnými prostriedkami. Nepotrebujete žiadne nosiče na auto a predsa si môžete vziať na dovolenku bicykle pre celú rodinu. Rovnako tak môžete skladacie bicykle naložiť do vlaku alebo lietadla ako batožinu. Pokiaľ si chcete zobrať bicykel do lietadla pri rezervácii letenky si overte maximálnu hmotnosť batožiny do ktorej sa táto skladačka pohodlne vojde.

U nás možno tento fenomén jednoduchej rýchlej kombinácie dopravy pozorovať najmä vo väčších mestách, kde je zložitejšia doprava. Možnosť vziať si bicykel so sebou na cestu v zloženej forme je veľmi lákavé. Konštruktéri kladú dôraz predovšetkým na výslednú hmotnosť. Kvalitné skladacie bicykle musia byť ľahké a musia zodpovedať určitým bezpečnostným opatreniam. Hlavne sa nezľaknite menších bicyklov. Na ich ovládanie to neznižuje. Väčšina ľudí sa pri pohľade na skladací bicykel nedôverčivo otočí a radšej si ho nekúpi. Robia tak veľkú chybu. Skúste si na neho sadnúť a vyskúšajte pár krát šliapnúť do pedálov. Tento ťah vás presvedčí o jeho kvalitách. Využite moderný trend a obstarajte si šikovnú pomôcku jak do mesta tak do prírody, ktorú jednoducho schováte do kufra auta. Skladací bicykel tak bude vaším spoločníkom na výletoch a dovolenkách.